ریل و چرخ دنده

جعبه های انتقال نیرو (پینیون) :

جعبه های انتقال (پینیون) دارای  چرخ دنده هایی هستند که گشتاور نیرو ( قدرت چرخش ) را دو برابر و سرعت چرخش را به نصف کاهش میدهند. این جعبه ها روی یک پروفیل mm 5/2×۵۰×۵۰ محکم شده‌اند. در هر دهانه ۲  عدد پینیون قرار دارد و در دهانه‌هایی که موتورگیربکس قرار دارد ۳ پینیون تعبیه شده است.

 راکها :

راکها از جنس ورق گالوانیزه به ضخامت ٣ میلیمتر و طول ۳ یا ۵ متر و با دندانه در دو طرف ساخته شده اند و وظیفه انتقال حرکت را بر عهده دارند.

در مکانیزم باز و بسته شدن پنجره گلخانه انتخاب صحیح رک و پینیون و مقاومت در برابر رطوبت، وزن پنجره ، متریال مصرفی بسیار حائز اهمیت می باشد.شرکت بیزجانلی ترکیه با تولید سه نوع رک و پینیون ساده، منحنی شکل و اکونومیک در سیستم های گلخانه های پلاستیکی و دو نمونه رک و پینیون مخصوص گلخانه های شیشه ای نیاز گلخانه داران عزیز را فراهم کرده است.شرکت پارسیان جنوب برای گلخانه های برند پارسیان رک و پینیون بیزجانلی را به عنوان یک انتخاب با کیفیت و اقتصادی در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. شرکت بیزجانلی ترکیه اقدام به تولید رک و پینیون های مناسب شید های انرژی سیوینگ در طول های 3 و 5 متر کرده است.

چرا گلخانه شیشه ای؟

×

Powered by WhatsApp Chat

× تماس با ما